Napsali

NÁZORY A OCENĚNÍ, KTERÉ MI DĚLAJÍ RADOST - TEXTY & ČASOPISY & INTERNET
Martina Č.
Pokud chcete fotografie, které budou mít duši a přirozenost, vyberte si Hanku. Naše focení bylo rychlé a nenásilné. I s mým stydlivým synem to zvládla. Je milá a trpělivá. Budu se těšit na další focení.

Martina Č.

Saša K.
Hance moc děkuji za nádherné fotky. A proč jsem si vybrala pravě jí? Od začátku co začala s focením sleduji její práci, libí se mi, že fotky zůstávají přirozené a to je dělá krásnější. Moc děkujeme a už teď se těšíme na další spolupráci. Saša,Michal,Andrejka a Filipek...

Saša K.

Mája
Hani, strašně moc Ti děkuji za všechno...za všechny ty nádherné obrázky, za to, jaká jsi a jak úžasný přístup k fotografii máš...Tvoje práce je nádherná, procítěná a emotivní....Jsi opravdu výjimečná umělkyně, nesmírně si Tě vážím a jsem strašně vděčná za to, že jsem Ti mohla stát modelem....:) Moc Ti gratuluji ke všem úspěchům a už se těším na další společné tvoření, děkuji:*.

Mája

Sabina R.
Bylo mi potěšením strávit s touto kouzelnou a milou fotografkou jedno příjemné sobotní odpoledne začátkem října. Občas mi sice drkotaly zuby zimou a nevěděla jsem, co při mé pózovací premiéře dělat, kam s rukama a nohama, ale výsledné fotky mne mile překvapily. Hance tak patří velký dík a já se mohu jednou na stará kolena potěšit tím, co "bejvávalo" 🙂

Sabina R.

Erií P.
Hanka je skvělá fotografka. Už při našem prvním focení mě mile překvapil naprosto profesionální přístup, hodně jsme si rozuměly i po lidské stránce, focení bylo moc příjemné a bez žádného stresu. Hančiny fotografie jsou velmi procítěné, mají skvělou atmosféru a z každé fotky dýchají jiné emoce a pocity. Mohu jedině doporučit a těším se na další spolupráci.

Erií P.

Sandra V.
S Hankou jsem měla to potěšení fotit již dvakrát a pokaždé se jednalo o velice milé setkání s příjemnou atmosférou, bez jakéhokoli stresu. Při focení musím pochválit vstřícnou komunikaci a citlivý přístup:-). Poprvé se jednalo o focení ve společnosti pejska, který spolupráci moc neusnadňoval a přesto si paní fotografka velice bravurně poradila s tímto tématem... Podruhé se jednalo o "párové focení" společně s mým přítelem a opět jsem byla velmi ráda, že jsme si focení domluvili právě s Hankou, s fotografiemi jsme moc spokojeni!

Sandra V.